Pyromagic

10-11.08.2018 / Wały Chrobrego

Pyromagic to największy festiwal fajerwerków w Polsce. Rokrocznie odbywa się w sierpniu, nad Odrą, w centrum Szczecina. Tym razem nie będzie inaczej – niebo nad Szczecinem ponownie rozbłyśnie milionem kolorowych sztucznych ogni!

Jak zwykle czeka nas wybuchowa rywalizacja firm pirotechnicznych z różnych zakątków świata, mnóstwo dobrej muzyki, a przede wszystkim fantastyczna zabawa.W tym roku zaprezentują się firmy z:

  • Rumunii
  • Anglii
  • Filipin

Imprezami towarzyszącymi festiwalowi sztucznych ogni są Szczecin Music Live, Firefighter Combat Challenge, Polonez Cup Race i Water Show. Tyle różnorodnych wydarzeń w jednym miejscu i czasie oznacza, że w Szczecinie każdy znajdzie coś dla siebie!


Szczecin Music Live

Tradycją stało się już, że pokazom fajerwerków PYROMAGIC towarzyszy wyjątkowa muzyczna oprawa. Po raz kolejny podczas wydarzenia nie zabraknie zatem festiwalu muzycznego Szczecin Music Live.

Tegoroczna edycja będzie kontynuacją bardzo dobrze przyjętego przez szczecińską publiczność kierunku muzycznego będącego mieszanką folku i muzyki tanecznej wzbogaconego o brzmienia muzyki elektronicznej. W tym roku na scenie u stóp Wałów Chrobrego wystąpią: DJ Krzaku aka Selecta Arbusto, Adam Strug, DJ Urban Turban oraz [dunkelbunt] live.

więcej na http://fajerwerki.szczecin.eu/szczecin-music-live-...


Water Show

Pierwsza edycja Water Show Szczecin w roku 2016 sprawiła, że Szczecin stał się polską stolicą High divingu i Flyboardingu. Szczecin jest również pierwszym miastem w naszym kraju, które odważyło się na organizację tak spektakularnego wydarzenia. W tym w ramach Water Show będziemy mogli podziwiać akrobacje na flyboardach, skuterach, deskach odrzutowych - flyboarding, jetsurf, jetski, poduszka bloob, splash diving, deski sup. To wszystko będzie się działo w sobotę, 11 sierpnia w godz. 15.30-20.30. Na godz. 20.30 zaplanowana jest finałowa parada.

więcej info na http://fajerwerki.szczecin.eu/water-show-szczecin-...


Firefihter Combat Challenge 2018

Firefighter Combat Challenge to zmagania z udziałem "najtwardszych" strażaków, które zyskują coraz więcej sympatyków. Zostały wymyślone ponad 20 lat temu w USA, a w Europie możemy je oglądać już od dekady. Zawody przebiegają wg formuły opracowanej, w oparciu o testy sprawnościowe dla strażaków zza oceanu. Konkurencje biegów są w dużym stopniu odzwierciedleniem rzeczywistych czynności w pracy strażaka, a efektowość, dynamiczny przebieg i energetyczna muzyka sprawiają, że jest to impreza bardzo widowiskowa.

więcej info na http://fajerwerki.szczecin.eu/firefighter-combat-c...


Polonez Cup Race

Polonez Cup Race to zawody skupiające najlepszych żeglarzy samotników i załogi dwuosobowe z Polski i zagranicy. Zawodnicy wypływają w samotne rejsy na trasę Świnoujście – Christianso – Świnoujście i walczą „o Puchar Poloneza” w długim wyścigu non stop. W Szczecinie od trzech lat podczas festiwalu Pyromagic organizowane są krótkie starty na Odrze wzdłuż Wałów Chrobrego.

W tym roku w ramach Polonez Cup Race w Szczecinie, oprócz zmagań samotników zaplanowano także filmowe produkcje o tematyce żeglarskiej. Na dużym ekranie będzie można zobaczyć dwie projekcje: "Pierwsza dama oceanów" o Krystynie Chojnowskiej Liskiewicz i "OPTY-mista” o kpt. Leonidzie Telidze. Żeglarskie kino startuje 11 sierpnia, o godz. 16, w Starej Rzeźni.

więcej info na http://fajerwerki.szczecin.eu/polonez-cup-race

Splash of colors

Już w 11 sierpnia podczas Pyromagic 2018 odbędzie się kolejna edycja "Splash of Colors", czyli niepowtarzalne połączenie, święta kolorów z imprezą przy najlepszej muzyce! Dodatkowo odbędzie się bicie rekordu Polski w synchronicznym wyrzucie proszków holi!

Kiedy i gdzie?

Splash of colors odbędzie się na Łasztowni, od godziny 16:00 do 19:00.


Sponsor

Organizatorzy

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się