Promocje dla wystawców

KONKURSY _ NOWOSCI TARGOWE _ PROMOCJA

Wzmocnij wizerunek podczas targów! Skorzystaj z dodatkowych działań promocyjnych tylko dla wystawców.
OferujemySzczegółyOpisCena Termin zgłoszenia

Konkurs dla wystawców

Wyróżniony wyrób
Zgłoś produkt do konkursu Wyróżniony Wyrób. Medale i wyróżnienia przyznawane produktom przykuwają uwagę zwiedzających i świadczą o ich jakości. Często skłaniają klientów do wyboru danego produktu spośród gamy innych – jemu podobnych. Medal Wyróżniony Wyrób przyznawany przez Żeglugę Szczecińską to rekomendacja ekspertów i specjalistów zasiadających w jury konkursu. Komisja składająca się z przedstawicieli środowiska akademickiego i praktyków ocenia m.in. innowacyjność, myśl techniczną, użyteczność. Laureaci oprócz medalu zyskują prawo do posługiwania się znakiem konkursu w celach promocyjnych. Wyróżnij swój produkt i zyskaj zaufanie klientów!

Zobacz regulamin >>>
Pobierz druk zgłoszeniowy>>>

Zgłoszenia należy wysłać na adres:
bud-gryf@zegluga.szn.pl

100 zł

15 marca

Reklama w katalogu targowym
StronaPół strony
Dowolną treść przesłaną przez wystawcę zamieścimy w katalogu targowym.
Dopuszczalny format pliku: PDF
Warunki techniczne przygotowania pliku określone są w drukach zgłoszeniowych.

650 zł


380 zł


28 lutego
Promocyjna gazetka targowa
"Outlet materiałów budowlanych"
Gazetka reklamować będzie produkty z Państwa oferty, które podczas targów będą prezentowane w promocyjnych cenach. Gazetka w nakładzie 30.000 egzemplarzy trafi do skrzynek pocztowych mieszkańców Szczecina i okolic tuż przed targami. Dodatkowo wersja elektroniczna gazetki zostanie umieszczona na stronie www.bud-gryf.pl oraz na Facebooku.

Zgłoś produkt >>>
Bezpłatnie
28 lutego


Konkurs

Najciekawsza aranżacja stoiska
W czasie targów zwiedzający dokonają wyboru najciekawiej zaaranżowanego stoiska. Zwycięska firma zostanie nagrodzona pamiątkowym dyplomem.
W konkursie biorą udział wszyscy wystawcy.Bezpłatnie


16-18 marcaNowości targowe


Informacja o produkcie, zdjęcie produktu, nazwa firmy
Zgłoś do nas nowość, którą zaprezentujesz podczas targów, a my zamieścimy informację w specjalnie wydzielonym rozdziale katalogu targowego, na stronie poświęconej targom BUD-GRYF & HOME, na Facebooku, w informacji prasowej przekazywanej dziennikarzom prasy codziennej i specjalistycznej, jak również mediom współpracującym i patronującym Wydarzeniu.

Zgłoś produkt >>>

Bezpłatnie


28 lutego
Promocja na FacebookuInformacje o produkcie, zdjęcie produktu, nazwa firmyPodziel się ciekawymi produktami na naszym Facebooku - wyślij zdjęcie produktu z krótkim opisem, a my zamieścimy je w naszym wydarzeniu.

Wyślij informacje >>>Bezpłatnie28 lutego

Promocja na stronie

Logo firmy i marek reprezentowanychLogo Twojej firmy i marek reprezentowanych zamieścimy bezpłatnie na stronie internetowej targów. Logo należy przesłać w postaci pliku .eps, .ai lub .jpg na adres:
bud-gryf@zegluga.szn.pl


BezpłatnieOd 15 stycznia
Promocja w katalogu targowymDane teleadresowe wystawcyDane Twojej firmy zamieścimy w katalogu targowym, który będzie bezpłatnie kolportowany wśród gości targowych i wystawców.


Bezpłatnie


28 lutego

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się