Water Show Szczecin 2017

12.08.2017 / Wały Chrobrego

Water Show Szczecin jest imprezą towarzyszącą Międzynarodowemu Festiwalowi Fajerwerków PYROMAGIC 2017, który odbywają się w dniach 11-12 sierpnia 2017 r. To połączenie najbardziej spektakularnych dyscyplin wodnych oraz licznych pokazów akrobatycznych. Oszałamiająca widowiskowość, zapierające dech akrobacje, jednym słowem wydarzenie jakiego w Szczecinie jeszcze nie było.

Co czeka nas podczas wydarzenia?

  • HIGH DIVING

High Diving to akrobatyczne skoki do wody z wysokości 27 metrów. Ta nowa dyscyplina sportu traktowana jest jako sport ekstremalny. Jest wielka szansa aby High Diving stał się dyscypliną olimpijska już na igrzyskach w Tokio - 2020 roku.Oszałamiająca widowiskowość turniejów High Divingu spowodowała że dyscyplina ta pojawiła się po raz pierwszy na Mistrzostwach Świata w Pływaniu FINA w Barcelonie w roku 2013. Mężczyźni skaczą z 27 metrów, kobiety zaś z wysokości 20 metrów. Takie imprezy na świecie potrafią zgromadzić jednorazowo nawet do 80.000 widzów !!!

  • FLYBOARD

Podczas Water Show Szczecin 2017 rozegrany zostanie turniej pokazowy w hydro-odrzutowym lataniu nad wodą. Międzynarodowe Zawody Hydro-Odrzutowe od dwóch lat ściągają do Polski najlepszych zawodników we flyboardingu, jetbladingu, jetpackingu czy hoverboardingu w Europie. Podczas Water Show Szczecin 2017 wystąpią reprezentanci Holandii, Malty, Czech i oczywiście Polski. W dwóch rundach riderzy pokażą zapierające dech w piersiach akrobacje kilkanaście metrów nad wodą. Zgromadzona pula nagród dla zwycięzców pozycjonuje ZAWODY FLYCUP podczas Water Show Szczecin 2017 jako jedne z najbardziej prestiżowych imprez roku 2017 w tej dyscyplinie.

Dodatkowo podczas wydarzenia Organizatorzy przygotowali szereg pokazów:

  • JET SKI - Pokazy akrobacji na skuterach wodnych. Wystąpi jedna z najlepszych grup akrobatów motorowodnych w Europie CZECH JETSKI FREESTYLE TEAM.
  • WAKE BOARD - Pokazy akrobacji na wakboardzie i nartach wodnych.
  • SMOCZE ŁODZIE - Szaleństwo dla publiczności zabawa znana od setek lat w nowym wydaniu. W zabawie udział wezmą drużyny profesjonalne jak i amatorskie: strażaków, policjantów, sponsorów, płetwonurków, blokersów, władz samorządowych, grup towarzyskich

TAK BYŁO PODCZAS WATER SHOW 2016:


Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się