The Tall Ships Races 2017

5-8 sierpnia 2017 / Wały Chrobrego i Łasztownia

Już w sierpniu przy szczecińskich nabrzeżach powitamy najpiękniejsze żaglowce i jachty z całego świata. To tu odbędzie się finał The Tall Ships Races 2017. Żegluga Szczecińska jest współorganizatorem tego wydarzenia.

The Tall Ships Races to doroczne regaty wielkich żaglowców. Przez kilka miesięcy morskie kolosy z całego świata zmagają się na otwartych wodach, by na koniec zawinąć do końcowego portu i wziąć udział w wielkim święcie żeglarstwa. Szczecin będzie finałową przystanią już po raz trzeci. Klimat morskich przygód, sportowe zmagania, marynarskie gry i zabawy, biesiady w pubach i na ulicach na stałe zagościły w sercu Pomorza Zachodniego. Więcej informacji o imprezie na stronie: tallships.szczecin.eu

Finałowi regat The Tall Ships Races towarzyszyć będzie Jarmark pod Żaglami wraz z setkami punktów handlowych, gastronomicznych i rozrywkowych. Na stoiskach jarmarkowych handlowcy, rzemieślnicy, prezentować będą pamiątki, wyroby regionalne, rękodzieło, różnorodne gadżety, biżuterię, zabawki, upominki, balony, itp. Nie zabraknie także dobrej kuchni i słodkich przekąsek.

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ W JARMARKU POD ŻAGLAMI?
  • Sprzedajesz swoje produkty i usługi – przewidujemy, że imprezę odwiedzi blisko 2,5 mln osób
  • Twoja firma jest w centrum wydarzeń
  • Możesz się promować poprzez różne działania dodatkowe - degustacje, pokazy, konkursy
KOGO SPOTKASZ NA JARMARKU?

Podczas jarmarku masz okazję do sprzedaży i promowania swojej oferty zarówno wśród mieszkańców Szczecina jak i odwiedzających z całej Polski i Europy.

JAK ZGŁOSIĆ SIĘ NA JARMARK?

Planowana sprzedaż stoisk rozpocznie się 9 maja 2017 roku. Informacje o zgłoszeniach znajdują się na stronie:

tallships.szczecin.eu

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się