Pyromagic 2017

11.08.2017-12.08.2017 / Wały Chrobrego, Łasztownia

X Międzynarodowy Festiwal Sztucznych Ogni Pyromagic

Niebo nad Szczecinem znów rozbłyśnie! Jubileuszowa edycja zobowiązuje – w tym roku czeka nas Finał Mistrzów, zwycięzców z ostatnich czterech lat! Tegoroczny festiwal odbędzie się na Wałach Chrobrego tuż po Finale The Tall Ships Races!

O Platynową Magnolię walczyć będą:

  • zwycięzca z 2013r. – JOST Austria
  • zwycięzca z 2014r. – H.C. Pyrotechnics Belgia
  • zwycięzca z 2015r. – Fire Event Luksemburg
  • zwycięzca z 2016r. – SUGYP Szwajcaria

Wszystkim ekipom zostaną postawione te same warunki techniczne, a jury oceniać będzie zgodność pokazu z tłem muzycznym, użyty materiał i kolorystykę.

Po zakończeniu pokazów nie zabraknie pokazu organizatora - SUREX - Firma Rodzinna!


Szczegóły dotyczące wydarzenia znajdziecie na naszej stronie:www.fajerwerki.szczecin.eu

Tradycyjnie już wydarzeniami towarzyszącymi będą:


SZCZECIN MUSIC LIVE

Tradycją stało się już, że pokazom fajerwerków PYROMAGIC towarzyszy wyjątkowa muzyczna oprawa. Już po raz piąty podczas wydarzenia nie zabraknie zatem festiwalu muzycznego Szczecin Music Live. Podczas dwóch dni festiwalu usłyszymy i zobaczymy wybitnych przedstawicieli tego gatunku z Polski i zagranicy. W tym roku usłyszymy GOORALa, Psio Crew, Dj'a Haris Pilton i The Ufoslavians.
Więcej: http://fajerwerki.szczecin.eu/szczecin-music-live-2017WATER SHOW SZCZECIN

To połączenie najbardziej spektakularnych dyscyplin wodnych oraz licznych pokazów akrobatycznych. Oszałamiająca widowiskowość, zapierające dech akrobacje – już po raz drugi w Szczecinie odbędzie się Water Show! Co czeka nas 12 sierpnia:
• HIGH DIVING
• FLY BOARD
• JET SKI
• SPLASH DIVING
• PODUSZKA BLOOB
Więcej: http://fajerwerki.szczecin.eu/water-show-szczecin-1FIREFIGHTER COMBAT CHALLENGE

Wały Chrobrego po raz kolejny będą miejscem zmagań strażaków nie tylko z całej Polski, ale również z zagranicy. Już od rana na malowniczym nabrzeżu będzie można zobaczyć ogromny wysiłek kilkuset strażaków. W trakcie zawodów strażacy wykonają szereg wyczerpujących zadań. W pełnym rynsztunku bojowym (hełmy, rękawice, ubranie specjalne) będą musieli m.in. wnieść 19-kilogramowy wąż strażacki na szczyt 12-metrowej wieży oraz wciągnąć dodatkowy jego odcinek przy pomocy liny!
Więcej: http://fajerwerki.szczecin.eu/firefighter-combat-challengePOLONEZ CUP RACE

Polonez Cup Race 2017 to pełnomorska prestiżowa impreza żeglarska w rejonie Bałtyku. Skupia najlepszych żeglarzy samotników i załogi dwuosobowe z Polski i zagranicy.Żeglarze będą rywalizować w pięciu ambitnych wyścigach na trzech dystansach, wyniki wszystkich wyścigów będą wliczane do punktacji MP, wyścig długi będzie kultowym wyścigiem o Puchar Poloneza.
Więcej: http://fajerwerki.szczecin.eu/polonez-cup-race


Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się