Konkurs fotograficzny

Konkurs fotograficzny dla miłośników Szczecina „Fotograficzna wizytówka Szczecina”

W związku z przygotowaniami do promocji Szczecina na imprezach turystycznych, Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia serdecznie zaprasza miłośników Szczecina i fotografii do udziału w konkursie! Nagrodą będzie nie tylko udział w promocji miasta, ale też gratyfikacja finansowa.

Z uwagi na wysokie wymagania odnośnie jakości zgłaszanych zdjęć, konkurs skierowany jest głownie do fotografów. Najlepsza fotografia zostanie wydrukowana na wielkim formacie i stanie się częścią stoiska wystawienniczego na eventach promocyjnych. Dodatkowo zwycięzca otrzyma 400 zł brutto wynagrodzenia za przeniesienie praw autorskich.

Organizator poszukuje zdjęcia będącego fotograficzną wizytówką Szczecina, promującą turystyczny potencjał miasta i jego walory. Prace powinny przedstawiać obiekty, widoki czy wydarzenia atrakcyjne turystycznie i spójne z marką Szczecin Floating Garden 2050. Przykładowe tematy to zabytki, architektoniczne symbole miasta, tereny zielone, woda, żeglarstwo, finał regat the Tall Ships Races czy Dni Morza.


Każdy fotograf może zgłosić 3 zdjęcia, które nie były wcześniej zgłaszane do żadnego konkursu. Mogły natomiast być publikowane np. w serwisach społecznościowych. Odzew społeczności może się okazać wskazówką do zgłoszenia fotografii.

Zgłoszenia należy przesyłać na adres sebastian.multan@zstw.szczecin.pl wraz załączonym uzupełnionym formularzem zgłoszeniowym w mailu zatytułowanym „konkurs fotograficzny” do 6 maja 2018 roku. Następnego dnia komisja konkursowa wyłoni zwycięzcę.

Szczegóły na temat wymagań odnośnie zdjęcia, oraz przebiegu konkursu i przyznania nagrody znajdują się w regulaminie załączonym na stronie zstw.szczecin.pl

Pobierz regulamin
Pobierz formularz zgłoszeniowy
Zobacz wzór umowy

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się