31 03 2017

Zaczynamy Bud-Gryf!

Przed nami pierwszy dzień 26. edycji największych na Pomorzu Zachodnim targów budowlanych Bud-Gryf. Na odwiedzających czekać będzie ponad 130 wystawców i mnóstwo atrakcji. Targi potrwają do niedzieli. Wstęp wolny.

Pierwszy dzień Bud-Gryfu rozpoczniemy o godz. 10.00 od prezentacji oferty wystawców na stoiskach. Wspólnym mianownikiem zebranych produktów i usług przedsiębiorstw z całej Polski są branże budowlana i energetyczną. W praktyce oznacza to, że każdy odwiedzający, który planuje remont mieszkania, budowę domu czy realizację większych inwestycji komercyjnych znajdzie tutaj coś dla siebie.

Także o godz. 10.00, od rejestracji uczestników, rozpocznie się X konferencja pn. „Odnawialne źródła energii szansą zrównoważonego rozwoju regionu” organizowana przez Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny, Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego, Ośrodek Szkoleniowo-Badawczy OSTOJA oraz Żeglugę Szczecińska. Panele dyskusyjne potrwają do godz. 17.00.

Oficjalne otwarcie targów przez Prezesa Żeglugi Szczecińskiej w towarzystwie zaproszonych gości odbędzie się w południe. Uroczyste rozpoczęcie będzie szansą na powitanie wystawców i targowych gości przez nowego, tegorocznego organizatora wydarzenia.

Pierwszy dzień Bud-Gryfu to także dobrze wystawcom znany konkurs pn. „Wyróżniony Wyrób“. Od godz. 10.00 zgłoszone do rywalizacji stoiska odwiedzać będzie komisja konkursowa, która zadecyduje, które produkty w tym roku zasługują na wyróżnienie. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród zaplanowane jest na godz. 18.15, zaraz po zamknięciu targów dla odwiedzających.

Przez cały dzień na gości czekać będą atrakcje przygotowane przez organizatora i partnerów wydarzenia. W godz. 10.00 – 18.00 będzie można obejrzeć wystawy Muratora „Remont Roku 2016“ i SARP „U nas na zachodzie“. W tym samym czasie działać będzie Strefa Bezpieczeństwa z konkursami i pokazami dla odwiedzających. W godz. 11.00 – 12.00 i 14.00 – 15.00 Polskie Stowarzyszenie Dekarzy przygotuje pokazy sztuki dekarskiej i układania dachówek, zaś od 13.00 do 15.00 działać będzie Strefa Architekta, w której specjaliści z Zachodniopomorskiej Okręgowej Izby Architektów RP udzielą porad projektowych i adaptacyjnych.

Zakończenie pierwszego dnia targów o godz. 18.00.

W sobotę wszystkich zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia hali MTS w godz. 10.00 – 18.00, zaś w niedzielę w godz. 10.00 – 17.00. Wtedy też zaplanowana jest wizyta i warsztaty Dominika Strzelca znanego z telewizyjnego programu „Usterka“, szkolenie dla inżynierów, warsztaty Małego Architekta oraz rozmowy z ekspertami i wystawcami na scenie.

Pełny program: www.Bud-Gryf.pl

Wstęp na targi i parking przez wszystkie trzy dni trwania wydarzenia będą bezpłatne.

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się